ADATA | Premier | 32 GB | SDHC | Flash memory class 10 | No
- Preces kods: 111660
- EAN: 4713435796702
- MPN: ASDH32GUICL10-R
11.87€
Bez nodokļa: 9.81€
| Ražotājs | ADATA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | KR |
| Zibatmiņas klase | 10 |
| Kapacitāte | 32 GB |
| Tips | SDHC |
| Producer product name | Premier |
| Atmiņas adapteris pievienots | No |
| Svars | 2 g |
| Platums | 3.2 cm |
| Augstums | 2.1 cm |
| Dziļums | 2.4 cm |
| Produkta krāsa | Black, Blue |
| Sertifikācija | FCC, CE, BSMI, VCCI |
| Rakstīšanas aizsardzības slēdzis | Yes |
| Skaits iepakojumā | 1 |
| Iekļautā programmatūra | Norton Internet Secu |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Fleškartes tips | Secure Digital High- |
| Rakstīšanas ātrums | 10 MB/s |
| Lasīšanas ātrums | 30 MB/s |
| Atmiņas spriegums | 2.7,3.3,3.6 V |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Palette Qty | 31276 pcs |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 5 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |