ADATA | FlashDrive UV250 | 16 GB | USB 2.0 | Silver
- Preces kods: 241073
- EAN: 4713218468796
- MPN: AUV250-16G-RBK
5.67€
Bez nodokļa: 4.69€
| Ražotājs | ADATA |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 8 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.006 kg |
| Volume (m3) | 0.000092 m³ |
| Paper/Pasteboard | 6 g |
| Palette Qty | 18783 pcs |
| Gross weight | 0.012 kg |
| Net weight | 0.006 kg |
| Producer product name | FlashDrive UV250 |
| Kapacitāte | 16 GB |
| Interfeisa tips | USB 2.0 |
| Produkta krāsa | Silver |
| Materiāls | Metal |