Edifier | Bluetooth Speaker | S360DB | Bluetooth | Dark Brown/Black | 150 W
- Preces kods: 300504
- EAN: 6923520266180
- MPN: S360DB
327.96€
Bez nodokļa: 271.04€
| Ražotājs | Edifier |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | S360DB |
| Producer product family | Bluetooth Speaker |
| Krāsa | Dark Brown/Black |
| Bluetooth | Yes |
| Kopējā jauda | 150 W |
| Portatīvs | No |
| Gross depth (mm) | 675 mm |
| Gross height (mm) | 415 mm |
| Gross weight | 5.50 kg |
| Gross width (mm) | 425 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.119053125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 15 pcs |
| Net weight | 5.00 kg |
| Konektora veids | Bluetooth/analog RCA/USB/Optical/Coaxial |
| Citas funkcijas | Bass unit: 8-inch (220mm), Mids+bass unite: 4-inch (105mm) x 2, Tweeter unit: Planar diaphragm tweeter x 2 |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņu veids | 2.1 |
| Frekvences diapazons | R/L: 60– 40.000, SW: 40– 150 Hz |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Zemfrekvenču skaļruņu skaits | 1 |
| Īpašās funkcijas | Vibration-free bass, produces clean, low bass; Wooden MDF cabinets to reduce sound resonance |
| Signāla un trokšņu attiecība (SNR) | 85 dB |