Fractal Design Case | Epoch | Black TG RGB Light Tint | ATX
- Preces kods: 483365
- EAN: 7340172709664
- MPN: FD-C-EPO1A-04
121.51€
Bez nodokļa: 100.42€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 565.00 mm |
| Gross height (mm) | 553.00 mm |
| Gross width (mm) | 326.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1240.00 g |
| Plastic (No PET) | 310.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.55 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 8 pcs |
| Gross weight | 9.24 kg |
| Net weight | 7.69 kg |
| Producer product name | Epoch |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | ATX |
| Produkta krāsa | Black TG RGB Light Tint |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5"/2.5", 2 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | ATX/mATX/Mini-ITX |