Fractal Design Case | Epoch XL | White TG Clear Tint | ATX
- Preces kods: 492097
- EAN: 7340172710394
- MPN: FD-C-EPO1X-03
117.39€
Bez nodokļa: 97.02€
| Ražotājs | Fractal Design |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 460.00 mm |
| Gross height (mm) | 480.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 8.81 kg |
| Net weight | 7.81 kg |
| Producer product name | Epoch XL |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | ATX |
| Produkta krāsa | White TG Clear Tint |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5"/2.5", 2 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |