Fujifilm Instax Square Sunset Instant Film, 10 Sheets
- Preces kods: 486977
- EAN: 4547410499438
- MPN: 4547410499438
10.81€
Bez nodokļa: 8.93€
| Ražotājs | Fujifilm |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5082 pcs |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | Instax Square Sunset Instant Film, 10 Sheets |