Duracell Plus Boost MN2400 BL4 | AAA
- Preces kods: 480770
- EAN: 5000394176645
- MPN: 2531
3.35€
Bez nodokļa: 2.77€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN2400 BL4 |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 74.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4448 pcs |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Net weight | 0.05 kg |
| Tips | AAA |