Duracell A13/DA13/ZL13 | Zinc air cells | 6 pc(s)
- Preces kods: 602678
- EAN: 4043752397864
- MPN: 2928
2.58€
Bez nodokļa: 2.13€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 44.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 21818 pcs |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Tips | A13/DA13/ZL13 |
| Baterijas spriegums | 1.4 V |
| Skaits baterijas iekļautas | 6 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Zinc air cells |
| Iepakojuma tips | Blister |