Energizer CR2025 BL2 | Lithium | 2 pc(s)
- Preces kods: 448034
- MPN: 2244
1.48€
Bez nodokļa: 1.22€
| Ražotājs | Energizer |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CR2025 BL2 |
| Gross depth (mm) | 2.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.00 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 45000 pcs |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.00 kg |
| Tips | Lithium |
| Skaits baterijas iekļautas | 2 pcs |