Energizer | CR2025 | Lithium | 1 pc(s)
- Preces kods: 129681
- EAN: 7638900083026
- MPN: 622
0.76€
Bez nodokļa: 0.63€
| Ražotājs | Energizer |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium |
| Tips | CR2025 |
| Baterijas spriegums | 3 V |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Net weight | 0.004 kg |
| Gross weight | 0.006 kg |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| PET | 1 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0.0037 kg |
| Volume (m3) | 0.0000288 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 3 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 60000 pcs |