Energizer | 9V/6LR61 | Alkaline Power | 1 pc(s)
- Preces kods: 129684
- EAN: 7638900297409
- MPN: 1085
2.58€
Bez nodokļa: 2.13€
| Ražotājs | Energizer |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Alkaline Power |
| Tips | 9V/6LR61 |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Baterijas spriegums | 9 V |
| Net weight | 0.042 kg |
| Gross weight | 0.051 kg |
| Paper/Pasteboard | 7 g |
| Packing quantity | 1 pcs |
| TI weight (kg) | 0.042 kg |
| Volume (m3) | 0.00016272 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.009 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 18 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 113 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Palette Qty | 10619 pcs |