Energizer | AAA/LR03 | Alkaline Power | 4 pc(s)
- Preces kods: 167578
- EAN: 7638900247893
- MPN: 243
1.90€
Bez nodokļa: 1.57€
| Ražotājs | Energizer |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Alkaline Power |
| Tips | AAA/LR03 |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Baterijas spriegums | 1.5 V |
| Net weight | 0.043 kg |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| PET | 2 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0.043 kg |
| Volume (m3) | 0.0000912 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.007 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 114 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 18947 pcs |