Ubiquiti Adapter (60W) | U-PoE++
- Preces kods: 438839
- EAN: 810084691762
- MPN: U-PoE++
27.96€
Bez nodokļa: 23.11€
| Ražotājs | Ubiquiti |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | U-PoE++ |
| Producer product family | Adapter (60W) |
| Gross depth (mm) | 108.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross width (mm) | 65.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3419 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.21 kg |
| Produkta krāsa | White |