Midea | M7 Spare Parts Kit
- Preces kods: 363018
- EAN: 6956079712174
- MPN: 16275000A33321
30.73€
Bez nodokļa: 25.40€
| Ražotājs | Midea |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | M7 Spare Parts Kit |
| Gross depth (mm) | 62 mm |
| Gross height (mm) | 132 mm |
| Gross width (mm) | 430 mm |
| Packing quantity | 10 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00351912 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 285 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Net weight master carton | 3.42 kg |
| Tare weight master carton | 0.703 kg |
| Palette Qty | 410 pcs |
| Gross weight | 0.342 kg |
| Net weight | 0.222 kg |
| Savienojamie produkti | Suitable for Robot Vacuum Cleaner M7 |
| Kastes saturs | 2x Side Brushes, 1x Cleaning Brush, 2x HEPA, 1x Mopping Cloth, 1x Roller Brush |