EnerGenie | Rack 2000VA UPS | UPS-RACK-2000 | 2000 VA | 1200 W
- Preces kods: 376306
- EAN: 8716309124768
- MPN: UPS-RACK-2000
222.35€
Bez nodokļa: 183.76€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | UPS-RACK-2000 |
| Producer product family | Rack 2000VA UPS |
| Ietilpība | 1200 W |
| Kapacitāte | 2000 VA |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.0483 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Gross weight | 16.4 kg |
| Net weight | 14.6 kg |
| Citas funkcijas | Protects important data from power cuts. Protects valuable equipment. Protects users. Audible and visual alarms |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |