IRIS | IRIScan | Anywhere 6 Wifi Simplex | Handheld Scanners
- Preces kods: 413170
- EAN: 5420079900950
- MPN: 461855
146.41€
Bez nodokļa: 121.00€
| Ražotājs | IRIS |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skenera veids | Handheld Scanners |
| Producer product name | Anywhere 6 Wifi Simplex |
| Producer product family | IRIScan |
| Gross depth (mm) | 68.00 mm |
| Gross height (mm) | 355.00 mm |
| Gross width (mm) | 166.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 431 pcs |
| Gross weight | 1.38 kg |
| Net weight | 0.90 kg |
| Interfeiss | USB-C |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |
| Optiskās skenēšanas izšķirtspēja | 600x1200 DPI |