Skullcandy | True Wireless Earbuds | RAIL
- Preces kods: 418982
- EAN: 810045687032
- MPN: S2RLW-Q740
79.01€
Bez nodokļa: 65.30€
| Ražotājs | Skullcandy |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | Bluetooth |
| Krāsa | Black |
| Producer product name | RAIL |
| Producer product family | True Wireless Earbuds |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1247 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.10 kg |
| Citas funkcijas | IP55 Sweat, Water and Dust Resistant; Adjustable Stay-Aware Mode |