Logitech MK270 | Keyboard and Mouse Set | Wireless | US | Black
- Preces kods: 419894
- EAN: 5099206039155
- MPN: 920-004509
24.08€
Bez nodokļa: 19.90€
| Ražotājs | Logitech |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | cn |
| Producer product name | MK270 |
| Gross depth (mm) | 158.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 233.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 75.00 g |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Net weight | 0.79 kg |
| Tips | Keyboard and Mouse Set |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Savietojamība | Windows 10, Windows 11 |
| Savienojamības tehnoloģija | Wireless |
| Produkta krāsa | Black |