Aeotec Pico Duo Switch, Zigbee | AEOTEC
- Preces kods: 428110
- EAN: 1220000017207
- MPN: AEOZZGA003
39.08€
Bez nodokļa: 32.30€
| Ražotājs | AEOTEC |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 51.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 74.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3270 pcs |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Net weight | 0.04 kg |