Energy Sistem Sports Earphones | RaceBuds | Wireless | In-ear | Microphone | Blue
- Preces kods: 431026
- EAN: 8432426458264
- MPN: 458264
25.54€
Bez nodokļa: 21.11€
| Ražotājs | Energy Sistem |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 103.00 mm |
| Gross height (mm) | 48.00 mm |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 2608 pcs |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Producer product name | RaceBuds |
| Producer product family | Sports Earphones |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Wireless |
| Valkāšanas veids | In-ear |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Svars | 29 g |
| Platums | 3.7 cm |
| Augstums | 2.8 cm |
| Pilna pretestība | 32 Ω |
| Frekvences diapazons | 20 - 20000 Hz |
| Īpašās funkcijas | True wireless earphones with Secure-Fit+ system made from recycled plastic. IPX4 splash- and sweat-proof with 22 h of battery life, perfect to take with you all day long, even while exercising. With Voice Assistant to control your device with your voice. |
| Produkta krāsa | Blue |