Navitel RS3 Duo Wide Dash Cam
- Preces kods: 434695
- EAN: 8594181745543
- MPN: RS3 Duo
158.50€
Bez nodokļa: 130.99€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 211.00 mm |
| Gross width (mm) | 132.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 30.00 g |
| Plastic (No PET) | 14.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 517 pcs |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer product family | RS3 Duo Wide Dash Cam |
| Screen size | 2 in |
| Bluetooth | No |
| Wi-Fi | No |
| Audio rakstītājs | Sound recording |