Cloud Gateway Max | UCG-Max
- Preces kods: 438271
- EAN: 810084697122
- MPN: UCG-Max
275.52€
Bez nodokļa: 227.70€
| Ražotājs | Ubiquiti |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 142.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross width (mm) | 128.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1252 pcs |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Net weight | 0.52 kg |
| Producer product name | UCG-Max |
| Producer product family | Cloud Gateway Max |