Fortron PPF8001305,Online,UPS,1000VA,900W,230V, IEC*3 | FSP
- Preces kods: 438843
- EAN: 4713224529832
- MPN: CHAMP 1K TW-SCHUKO
205.91€
Bez nodokļa: 170.17€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 366.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 231.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 31 pcs |
| Gross weight | 10.00 kg |
| Net weight | 9.00 kg |