Hercules | DJControl Inpulse 500 | Speakers | USB connectivity
- Preces kods: 448126
- EAN: 3362934746094
- MPN: 4780909
266.67€
Bez nodokļa: 220.39€
| Ražotājs | Hercules |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Skaļruņi | Yes |
| USB savienojamība | Yes |
| Producer product name | DJControl Inpulse 500 |
| Gross depth (mm) | 296.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 542.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 154 pcs |
| Gross weight | 3.30 kg |
| Net weight | 3.20 kg |
| Audio kvalitāte | 24 bit |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |