PETKIT All Season Sleep (B5-S) Pet Bed, Size S | P7110 S | Green
- Preces kods: 448708
- EAN: 6931580106032
- MPN: P7110 S
31.27€
Bez nodokļa: 25.84€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 1100.00 mm |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 340.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 0.93 kg |
| Net weight | 0.57 kg |
| Producer product name | P7110 S |
| Producer product family | All Season Sleep (B5-S) Pet Bed, Size S |
| Materiāls | High-quality materials |
| Produkta krāsa | Green |
| Īpašās funkcijas | Unique design allows heat dissipation and provides easy ventilation to cool your pets down |