IRIS IRIScan | Desk 7 Business | Document scanner
- Preces kods: 455833
- EAN: 5420079901346
- MPN: 464416
366.03€
Bez nodokļa: 302.50€
| Ražotājs | IRIS |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.86 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 2.52 kg |
| Net weight | 0.66 kg |
| Producer product name | Desk 7 Business |
| Producer product family | IRIScan |
| Skenera veids | Document scanner |
| Interfeiss | USB Type-C |
| Maksimālais papīra izmērs | A3 |