CSB Battery Battery 6V 4.5Ah F1 Pb | GP645
- Preces kods: 456280
- EAN: 4772081010396
- MPN: GP645
15.34€
Bez nodokļa: 12.68€
| Ražotājs | CSB Battery |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 48.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 59.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| TI weight (kg) | 0.84 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 910 pcs |
| Gross weight | 1.10 kg |
| Net weight | 0.84 kg |
| Producer product name | GP645 |
| Producer product family | Battery 6V 4.5Ah F1 Pb |