SUNGROW Communication Module WiNet-S2 V11 | ASM00874
- Preces kods: 461083
- EAN: 2000001351710
- MPN: ASM00874
86.52€
Bez nodokļa: 71.50€
| Ražotājs | SUNGROW |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Producer product name | ASM00874 |
| Producer product family | Communication Module WiNet-S2 V11 |
| Gross depth (mm) | 132.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross width (mm) | 48.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3333 pcs |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Net weight | 0.20 kg |