Eaton 5P Gen2 UPS | 5P1150IG2 | 1150 VA | 920 W
- Preces kods: 461418
- EAN: 3553340710278
- MPN: 5P1150IG2
666.79€
Bez nodokļa: 551.07€
| Ražotājs | Eaton |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 325.00 mm |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.40 kg |
| TI weight (kg) | 10.00 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 26 pcs |
| Gross weight | 12.40 kg |
| Net weight | 11.00 kg |
| Producer product name | 5P1150IG2 |
| Producer product family | 5P Gen2 UPS |
| Ietilpība | 920 W |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Kapacitāte | 1150 VA |
| Dimensijas (WxDxH) | 150 x 345 x 233 mm |
| Īpašās funkcijas | Input: C14, Outputs: (8) C13 |