Sunsystem | PSM100 | 100L Suspended Storage Tank
- Preces kods: 464059
- EAN: 2000001354889
- MPN: PSM100
292.82€
Bez nodokļa: 242.00€
| Ražotājs | Sunsystem |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BG |
| Producer product name | PSM100 |
| Producer product family | 100L Suspended Storage Tank |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 1050.00 mm |
| Gross width (mm) | 500.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 6 pcs |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Gross weight | 30.00 kg |
| Net weight | 29.00 kg |
| Īpašās funkcijas | Working pressure 6 bar; Energy efficiency class - C; Wall mounting; Diameter - 440 mm |