EnerGenie UPS with USB and LCD display, Black | EG-UPS-034 | 1500 VA | 900 W
- Preces kods: 465742
- EAN: 8716309080880
- MPN: EG-UPS-034
140.59€
Bez nodokļa: 116.19€
| Ražotājs | EnerGenie |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 36 pcs |
| Gross weight | 13.30 kg |
| Net weight | 10.80 kg |
| Producer product name | EG-UPS-034 |
| Producer product family | UPS with USB and LCD display, Black |
| Ietilpība | 900 W |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Kapacitāte | 1500 VA |