Benq LK835ST | 4K UHD (3840 x 2160) | 4000 ANSI lumens | Black
- Preces kods: 469882
- EAN: 4718755095436
- MPN: LK835ST
2 621.40€
Bez nodokļa: 2 166.45€
| Ražotājs | Benq |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross width (mm) | 304.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 107 pcs |
| Gross weight | 3.50 kg |
| Net weight | 3.40 kg |
| Maksimālā izšķirtspēja | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Spilgtums | 4000 ANSI lūmeni |
| Producer product name | LK835ST |
| Kontrasta attiecība | 3000000:1 |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | Laser Projector |
| Wi-Fi connection | No |
| Attēla formāts | 16:9 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |