Navitel R87 GPS | IPS 412 x 960 | GPS (satellite) | Maps included
- Preces kods: 470976
- EAN: 8594181745994
- MPN: NAVITEL R87 GPS
79.70€
Bez nodokļa: 65.87€
| Ražotājs | Navitel |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Ekrāns | IPS 412 x 960 |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.51 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Producer product name | R87 GPS |
| Kartes iekļautas komplektācijā | Yes |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD up to 256 GB |
| GPS | Yes |
| Bluetooth | No |