SUNGROW Inverter Hybrid SH6.0RS 6kW 2MPPT + DTSU666 Smart Meter | ASH00119
- Preces kods: 472233
- EAN: 2000001361863
- MPN: ASH00119
1 131.35€
Bez nodokļa: 935.00€
| Ražotājs | SUNGROW |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 331.00 mm |
| Gross width (mm) | 590.00 mm |
| Packing quantity | 10.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 4400.00 g |
| Plastic (No PET) | 1100.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.50 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 24.00 kg |
| Net weight | 18.50 kg |
| Nominālā jauda (AC) | 6000 W |
| Maks. Efektivitāte | 97.7 % |
| ES efektivitāte | 97.3 % |
| Maks. PV ieejas spriegums | 600 V |
| MPPT skaits | 2 |
| Producer product name | ASH00119 |
| Producer product family | Inverter Hybrid SH6.0RS 6kW 2MPPT + DTSU666 Smart Meter |