Brother BTD180BK | Ink Bottle | Black
- Preces kods: 475174
- EAN: 4977766838856
- MPN: BTD180BK
15.33€
Bez nodokļa: 12.67€
| Ražotājs | Brother |
| Izcelsmes valsts | PH |
| Gross depth (mm) | 56.00 mm |
| Gross height (mm) | 123.00 mm |
| Gross width (mm) | 56.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2240 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Producer product name | BTD180BK |
| Drukājamās krāsas | Black |
| Tips | Ink Bottle |
| Lappušu apjoms | 7500 lappuses |