Duracell Plus Boost MN2400 BL8 | AAA | 8 pc(s)
- Preces kods: 480148
- EAN: 5000394176768
- MPN: 1799
7.08€
Bez nodokļa: 5.85€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN2400 BL8 |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2286 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.09 kg |
| Tips | AAA |
| Baterijas spriegums | 1.5 V |
| Skaits baterijas iekļautas | 8 pcs |