Yealink Meeting Bar A10-020 | Black
- Preces kods: 480220
- EAN: 6938818316218
- MPN: 1203684
1 416.09€
Bez nodokļa: 1 170.32€
| Ražotājs | Yealink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 447.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 165.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 78 pcs |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Net weight | 1.80 kg |
| Producer product name | Meeting Bar A10-020 |
| Connections | 1x HDMI output (CEC supported), 1x USB-A, 1x USB-C for content sharing, 1x 10 M/100 M/1000 M Ethernet port, 1x Yealink VCH port (RJ-45), 1x Power port, 1x Security lock slot, 1x Reset slot |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Yes |
| Displeja diagonāle | 8 in |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| Saderīgās operētājsistēmas | Android 11 |
| Produkta krāsa | Black |