Duracell Plus Boost MN1500 BL4 | AA | 4 pc(s)
- Preces kods: 480767
- EAN: 5000394176027
- MPN: 4828
3.35€
Bez nodokļa: 2.77€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN1500 BL4 |
| Gross depth (mm) | 30 mm |
| Gross height (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000216 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 4000 pcs |
| Gross weight | 0.116 kg |
| Net weight | 0.096 kg |
| Tips | AA |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |