Duracell Plus Boost MN1500 BL10 | AA
- Preces kods: 480773
- EAN: 5000394176201
- MPN: 2326
8.76€
Bez nodokļa: 7.24€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Plus Boost MN1500 BL10 |
| Gross depth (mm) | 84.00 mm |
| Gross height (mm) | 90.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 762 pcs |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Net weight | 0.24 kg |
| Tips | AA |