Solpar H1Z2Z2-K 1x4 Solar Black SOLAR1X4 (500m)
- Preces kods: 482311
- EAN: 5901854438238
- MPN: SOLAR1X4
366.16€
Bez nodokļa: 302.61€
| Ražotājs | Solpar |
| Garantija | 300 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross weight | 43 kg |
| Net weight | 42.50 kg |
| Producer product name | H1Z2Z2-K 1x4 Solar Black SOLAR1X4 (500m) |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Wooden | 500 g |
| Palette Qty | 23 pcs |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 250 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |