Hercules | DJControl Impulse T7 | USB connectivity
- Preces kods: 483565
- EAN: 3362934747503
- MPN: 4769272
705.42€
Bez nodokļa: 582.99€
| Ražotājs | Hercules |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| USB savienojamība | Yes |
| Producer product name | DJControl Impulse T7 |
| Skaļruņi | No |
| Gross depth (mm) | 49.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 340.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 519 pcs |
| Gross weight | 0.8 kg |
| Net weight | 0.7 kg |
| Wi-Fi | No |
| Bluetooth | No |
| Audio kvalitāte | 24 bit |