Deye Inverter Hybrid LV 15kW 2MPPT | SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
- Preces kods: 486267
- EAN: 2000001398593
- MPN: SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
1 960.56€
Bez nodokļa: 1 620.30€
| Ražotājs | Deye |
| Garantija | 120 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 1000 mm |
| Gross height (mm) | 470 mm |
| Gross width (mm) | 650 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.3055 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 10 pcs |
| Gross weight | 53.90 kg |
| Net weight | 51.90 kg |
| Producer product name | SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2 |
| Režģa savienojums | Three-phasis |
| Maks. Efektivitāte | 97.6 % |
| ES efektivitāte | 97 % |
| Maks. PV ieejas spriegums | 800 V |
| MPPT skaits | 2 |
| Producer product family | Inverter Hybrid LV 15kW 2MPPT |