Benq Clip ScreenBar Halo 2 | 1000 lm | 15 W | LED lamp | 5 V
- Preces kods: 487207
- EAN: 4718755095597
- MPN: 9H.W4PWT.ES
177.02€
Bez nodokļa: 146.30€
| Ražotājs | Benq |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 92.00 mm |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 139 pcs |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Net weight | 0.62 kg |
| Tips | LED lamp |
| Producer product name | Clip ScreenBar Halo 2 |
| Gaismas plūsma | 1000 lm |
| Spriegums | 5 V |
| Jaudas patēriņš (ekonomiskajā režīmā) | 15 W |