PETKIT Drinking Fountain | Eversweet Max 2 | Capacity 3 L | Material BPA Free | White
- Preces kods: 488385
- EAN: 6975069307107
- MPN: P4116
117.52€
Bez nodokļa: 97.12€
| Ražotājs | PETKIT |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross width (mm) | 355 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 275.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.017182 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50 pcs |
| Gross weight | 1.63 kg |
| Net weight | 1.33 kg |
| Mazgājams | Yes |
| Citas funkcijas | Dishwasher Safe and Heat Resistant Design; Freshness in Every Sip with Sensor Mode; Battery-operated for Working up to 83 Days on a Full Charge; Track Pet’s Drinking Frequency and Duration via PETKIT App; App Control: Multiple Working Modes & Personalized Water Flow Duration and Pause Duration; Real-time App Monitoring & Remote Control; Upgraded Filter with Sintered Activated Carbon Removing Odor, Impurities and Chlorine; 304 Stainless Steel Water Tray with Non-stick Coating; Safe Wireless Pump; BPA Free Material; Easy to Detach and Clean |
| Kapacitāte | 3 L |
| Svara sensors | No |
| Producer product name | Eversweet Max 2 |
| Producer product family | Drinking Fountain |
| Materiāls | BPA Free |
| Produkta krāsa | White |
| Produkta veids | Automatic Waterer |