PETKIT Mixed Cat Litter, 3 bags
- Preces kods: 488392
- EAN: 6973293804997
- MPN: Mixed Litter 3bags
42.05€
Bez nodokļa: 34.75€
| Ražotājs | PETKIT |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 265.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross width (mm) | 204.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 225.00 g |
| Plastic (No PET) | 75.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 71 pcs |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Net weight | 7.50 kg |
| Producer product name | Mixed Cat Litter, 3 bags |