Fury Fabric, Nylon, Wood, Metal | Gaming Chair | Shinai S8 | Gray
- Preces kods: 488809
- EAN: 5901969449785
- MPN: NFF-2360
158.39€
Bez nodokļa: 130.90€
| Ražotājs | Fury |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 1330.00 mm |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.50 kg |
| Volume (m3) | 0.47 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 8 pcs |
| Gross weight | 22.50 kg |
| Net weight | 20.00 kg |
| Produkta nosaukums | Shinai S8 |
| Krāsa | Gray |
| Adjustable backrest | Yes |
| Adjustable arms | Yes |
| Svars (max) | 130 kg |
| Produktu saime | Gaming Chair |
| Materiāls | Fabric, Nylon, Wood, Metal |