IRIS IRIScan Book 7 Dyslexic | Handheld Scanners
- Preces kods: 489280
- EAN: 5420079901469
- MPN: 464678
150.40€
Bez nodokļa: 124.30€
| Ražotājs | IRIS |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 52.00 mm |
| Gross height (mm) | 102.00 mm |
| Gross width (mm) | 315.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 264.00 g |
| Plastic (No PET) | 66.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 517 pcs |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Producer product name | IRIScan Book 7 Dyslexic |
| Skenera veids | Handheld Scanners |
| Interfeiss | USB-C |
| Maksimālais papīra izmērs | A4 |