FSP Case | M340-BA | Black | Mid Tower
- Preces kods: 492770
- EAN: 4711498481023
- MPN: M340-BA
52.84€
Bez nodokļa: 43.67€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 470.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 32 pcs |
| Gross weight | 6.70 kg |
| Net weight | 6.20 kg |
| Producer product name | M340-BA |
| Producer product family | Case |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Produkta krāsa | Black |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Diskdziņa nišas | 1+1 x 3.5", 1 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | ATX, Micro ATX, Mini-ITX |