Marmitek Outdoor Radio | RESQ 100 | Gray
- Preces kods: 495288
- EAN: 8718164536441
- MPN: 25008643
74.54€
Bez nodokļa: 61.60€
| Ražotājs | Marmitek |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1536 pcs |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Net weight | 0.30 kg |
| Producer product name | RESQ 100 |
| Producer product family | Outdoor Radio |
| Citas funkcijas | Wind-up radio with DAB+/FM; Bluetooth 5.3 for wireless music streaming; Powerbank function with 4500 mAh battery; Charging via USB-C, solar panel or hand crank; Optional backup with 3x AAA batteries; Dimmable flashlight and reading light |
| Produkta krāsa | Gray |
| Bluetooth | Yes |
| Iebūvēta displeja | Yes |