Blaupunkt LED TV | 24WGC5500S | 24 | Smart TV | Google TV | HD
- Preces kods: 496858
- EAN: 8594213440880
- MPN: 24WGC5500S
135.39€
Bez nodokļa: 111.89€
| Ražotājs | Blaupunkt |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 95.00 mm |
| Gross height (mm) | 361.00 mm |
| Gross width (mm) | 580.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 80 pcs |
| Gross weight | 2.65 kg |
| Net weight | 2.25 kg |
| Connectivity | USB, HDMI, CI/CI+, Bluetooth |
| Izmēri ar statīvu | 53.6 x 15.6 x 36 cm |
| Producer product name | 24WGC5500S |
| Producer product family | LED TV |
| Ekrāns | 1366 x 768 pikseļi |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 60 cm |
| Displeja diagonāle | 24 |
| HD veids | HD |
| Smart TV | Yes |
| Operētājsistēma | Google TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Digitālā signāla sistēma | DVB-T/C;DVB-T/T2/C/S/S2 |